FORUM WKKR PTTK 'CYKLISTA' WŁOCŁAWEK

Forum dyskusyjne WKKR PTTK "CYKLISTA" WŁOCŁAWEK poświęcone turystyce rowerowej i nie tylko rowerowej ;)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#46 18-12-2008 20:28:11

 zbyszek

Administrator

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 30-10-2008
Posty: 228
WWW

Re: Sylwester CYKLISTY

Zygmunt, jak idzie zaopatrzenie w pociski, rakiety i inne granaty? Tylko kup tyle żeby starczyło na pół nocy


Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving. [Albert Einstein]

Offline

 

#47 18-12-2008 20:46:13

 zdzislaw

Użytkownik

Zarejestrowany: 30-11-2008
Posty: 62

Re: Sylwester CYKLISTY

Drogi adminie widocznie omineło Cię nasze uzgodnienie na zebraniu że fajerwerków nie kupujemy ze względu na zmianę miejsca zabawy.

Offline

 

#48 18-12-2008 21:17:17

 zbyszek

Administrator

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 30-10-2008
Posty: 228
WWW

Re: Sylwester CYKLISTY

Szkoda A w Rzemieślniku nie będziemy strzelać? A szampan, bo też nic nie wiem?


Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving. [Albert Einstein]

Offline

 

#49 19-12-2008 07:33:14

 zygmunt

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 31-10-2008
Posty: 397

Re: Sylwester CYKLISTY

Widocznie nie dotarły do ciebie Zbyszku uzgodnienia na walnym.Szampany kupujemy we własnym zakresie na kilka osób ponieważ juz niektórzy kupili sobie wczesniej
i nie ma sensu kupować wspólnie.Musisz się z kimś umówic
i kupić sam.Z fajerwerków tez zrezygnowano, ale ja i tak kupię, bo nie wyobrażam sobie Sylwestra bez fajerwerków.
Można przecież wyjść na Plac Wolności i postrzelać o
północy.

Offline

 

#50 19-12-2008 17:05:19

 Roger

Administrator

25979509
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 25-11-2008
Posty: 797

Re: Sylwester CYKLISTY

A ja sobie postrzelam z górki za wisłą Pierwszy raz tam będe w Sylwestrową Noc, pewnie będą zaje-widoki


"Ziemia  jest  jak  księga, a  kto  nie podróżuje, czyta tylko jedną stronę"
                                                                                                 
                                                                                                         św. Augustyn

Offline

 

#51 23-12-2008 22:57:50

 zbyszek

Administrator

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 30-10-2008
Posty: 228
WWW

Re: Sylwester CYKLISTY

http://www.cyklista.q4.pl/zyczenia_nk.jpg


Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving. [Albert Einstein]

Offline

 

#52 01-01-2009 05:37:25

 Roger

Administrator

25979509
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 25-11-2008
Posty: 797

Re: Sylwester CYKLISTY

Cześć! I stało sie, mamy Nowy Rok!!! Ze starym rokiem jak nigdy w ostatnim jego miesiącu pożegnaliśmy sie siedmioma rajdami A wczoraj Ja, Marlena, Darek i Sylwek spędziliśmy ostatnie minuty zeszłego roku na siodełkach Panorama Włocławka rozświetlona setkami fajerwerków to niezapomniane emocje Potem odwiedziny na sali gdzie bawiła sie reszta klubu.... HEY BYLIŚCIE SUPER!!! DZIĘKI!!! Będą fotki to zobaczycie jak sie działo    Podzielcie sie wspomnieniami

Ostatnio edytowany przez Roger (01-01-2009 05:38:37)


"Ziemia  jest  jak  księga, a  kto  nie podróżuje, czyta tylko jedną stronę"
                                                                                                 
                                                                                                         św. Augustyn

Offline

 

#53 06-01-2009 09:09:23

 Roger

Administrator

25979509
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 25-11-2008
Posty: 797

Re: Sylwester CYKLISTY

Wiem że w waszym przypadku to nie była wycieczka rowerowa ale chyba jakieś wspomnienia macie No chyba że urwały sie wraz z nadejściem świtu


"Ziemia  jest  jak  księga, a  kto  nie podróżuje, czyta tylko jedną stronę"
                                                                                                 
                                                                                                         św. Augustyn

Offline

 

#54 07-01-2009 12:19:16

 Jacek

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 31-10-2008
Posty: 481

Re: Sylwester CYKLISTY

Tego posta piszę w imieniu swoim oraz Zosi i Zbyszka P.
W galerii z balu sylwestrowego znajduje się zaledwie 7 fotek buzanki. Chodzi mi o zdjęcia nie z korytarza, a z sali balowej. Przyznacie, że dla kogoś kto nie był na balu (jak chociazby piszący te słowa) wygląda to dosyć ubogo i mało efektownie. Wiemy przecież wszyscy, że tak mnie było. Może Ci, którzy również posiadają fotki z balu wzbogaciliby galerię? Chętnie popatrzyłbylibyśmy sobie na Wasze taneczno-noworoczne popisy. Pozdrawiam


Życie jest piękne, ale z punktu widzenia ekonomicznego niestety nieopłacalne.....

Offline

 

#55 07-01-2009 13:40:38

 SARNA

Użytkownik

2808008
Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 03-11-2008
Posty: 290

Re: Sylwester CYKLISTY

Jacek napisał:

Tego posta piszę w imieniu swoim oraz Zosi i Zbyszka P.
W galerii z balu sylwestrowego znajduje się zaledwie 7 fotek buzanki. Chodzi mi o zdjęcia nie z korytarza, a z sali balowej. Przyznacie, że dla kogoś kto nie był na balu (jak chociazby piszący te słowa) wygląda to dosyć ubogo i mało efektownie. Wiemy przecież wszyscy, że tak mnie było. Może Ci, którzy również posiadają fotki z balu wzbogaciliby galerię? Chętnie popatrzyłbylibyśmy sobie na Wasze taneczno-noworoczne popisy. Pozdrawiam

Wiem że zdjęcia też robił Zbyszek Lewiński.


Szczęśliwy jest ten, kto chce być szczęśliwy. 

Offline

 
COPYRIGHT BY ˆ WKKR PTTK "CYKLISTA" WŁOCŁAWEK 2008 - 2014

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora