FORUM WKKR PTTK 'CYKLISTA' WŁOCŁAWEK

Forum dyskusyjne WKKR PTTK "CYKLISTA" WŁOCŁAWEK poświęcone turystyce rowerowej i nie tylko rowerowej ;)

#1 07-02-2017 14:04:45

 Roger

Administrator

25979509
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 25-11-2008
Posty: 790

Lista osób zapisanych na Zlot - "Strzał w Dyche"

Lista osób zrobiona na podstawie zgłoszeń i dokonanych wpłat.

      1) Krystyna Wierzchoń - "Przygoda Toruń" - Bydgoszcz
       2) Krystyna Szulc - BKTR GRYF Bydgoszcz
       3) Adam Skorupski -  KTR Przedbórz 
       4) Renata Nieglujewicz - Legnica
       5) Grażyna Matusiak - STR Milanówek
       6) Adam Matusiak - STR Milanówek
       7) Mieczysław Figiel - STR Milanówek
       8) Andrzej Sarnowski - STR Milanówek
       9) Halina Siemiątkowska - STR Milanówek
     10) Julian Lisowski - STR Milanówek
     11) Zofia Korzeniewska - STR Milanówek
     12) Stanisław Goliński - STR Milanówek
     13) Beata Kalinowska - STR Milanówek
     14) Marek Kalinowski - STR Milanówek
     15) Janusz Kornacki - STR Milanówek
     16) Michał Belka - STR Milanówek
     17) Henryka Lach - BKTR GRYF Bydgoszcz
     18) Henryk Lach - BKTR GRYF Bydgoszcz
     19) Gustaw Krzyżanowski - BKTR GRYF Bydgoszcz
     20) Ewa Kempińska - KTR Torpedo Solec Kujawski
     21) Jerzy Kempiński - KTR Torpedo Solec Kujawski
     22) Anna Ostrowska - KTR Torpedo Solec Kujawski
     23) Renata Ambryszewska - KTR Torpedo Solec Kujawski
     24) Janina Walczak - KTR Torpedo Solec Kujawski
     25) Aleksandra Dzwonkowska - KTR Torpedo Solec Kujawski
     26) Sylwester Skrzeszewski - KTR Torpedo Solec Kujawski
     27) Danuta Adamczyk - KTR Torpedo Solec Kujawski
     28) Czesław Adamczyk - KTR Torpedo Solec Kujawski
     29) Elżbieta Mendyka - KTR Torpedo Solec Kujawski
     30) Jan Mendyka - KTR Torpedo Solec Kujawski
     31) Rafał Faryński - KTR Torpedo Solec Kujawski / Zamkowi Przedecz
     32) Anna Dolczewska - KTR Torpedo Solec Kujawski
     33) Adam Dolczewski - KTR Torpedo Solec Kujawski
     34) Sylwia Nowińska - KTR Torpedo Solec Kujawski
     35) Marek Lewandowski - KTR Torpedo Solec Kujawski     
     36) Barbara Kurek
     37) Jan Kurek
     38) Jadwiga Mazurkiewicz
     39) Łukasz Solarski - Kigari Kielce
     40) Joanna Solarska - Kigari Kielce
     41) Amelia Solarska - Kigari Kielce
     42) Nadia Solarska - Kigari Kielce
     43) Alfred Gotartowski - KTR Przedbórz
     44) Maria Walczak - BKTR GRYF Bydgoszcz
     45) Jadwiga Lewandowska - BKTR GRYF Bydgoszcz
     46) Grzegorz Rakowiecki - KTK Kalinka Grudziądz
     47) Kasia Biernath - KTK Kalinka Grudziądz
     48) Adam Biernath - KTK Kalinka Grudziądz
     49) Witek Żuchowski
     50) Henryk Domagała - Kigari Kielce
     51) Ryszard Traczyk - Kigari Kielce
     52) Antoni Jagodziński - BeneqTeam Płock
     53) Barbara Szymańska -BeneqTeam Płock
     54) Marek Olejniczak - BeneqTeam Płock
     55) Grażyna Nowacka - BeneqTeam Płock
     56) Alina Sitkiewicz -  BeneqTeam Płock
     57) Andrzej Sitkiewicz -  BeneqTeam Płock
     58) Czesław Parczewski - BeneqTeam Płock
     59) Roman Sadowski - BeneqTeam Płock
     60) Józef Bielecki - BeneqTeam Płock
     61) Jolanta Wieluńska - BeneqTeam Płock
     62) Waldemar Karpiński - BeneqTeam Płock
     63) Radosław Gorzelany - BeneqTeam Płock
     64) Andrzej Kiedrowski - BeneqTeam Płock
     65) Monika Rembowska - BeneqTeam Płock
     66) Patrick Elshof - BeneqTeam Płock
     67) Krzysztof Felczykowski - BeneqTeam Płock
     68) Mieczysław Olkowicz - BeneqTeam Płock
     69) Bogdan Rosiak - BeneqTeam Płock
     70) Janusz Lipnicki - Przygoda Toruń
     71) Donata Kwiatkowska - Przygoda Toruń
     72) Mirosław Stańczyk - Przygoda Toruń
     73) Halina Stańczyk - Przygoda Toruń
     74) Waldemar Wieczorkowski - Przygoda Toruń
     75) Urszula Wajgert - Przygoda Toruń
     76) Wojciech Wajgert - Przygoda Toruń
     77) Stanisław Klejbach - Przygoda Toruń
     78) Irena Klejbach - Przygoda Toruń
     79) Barbara Jankowska - Przygoda Toruń
     80) Bogusław Jankowski - Przygoda Toruń
     81) Roman Paradowski - Tandem Sochaczew
     82) Adam Niemiec - Tandem Sochaczew
     83) Mieczysław Paduch - Tandem Sochaczew
     84) Mieczysław Kielak - Tandem Sochaczew
     85) Marlena Lewandowska - Tandem Sochaczew
     86) Damian Kowalski - Tandem Sochaczew
     87) Rajmund Skrzos - Tandem Sochaczew
     88) Kamil Lasota - Tandem Sochaczew
     89) Tadeusz Ciborowski - KTK Kalinka Grudziądz
     90) Renata Tomczak - Kigari Kielce
     91) Zuzanna Adamczyk - Kigari Kielce
     92) Zofia Osińska - STR Milanówek
     93) Marian Szarlik - STR Milanówek
     94) Ludwik Stankiewicz - STR Milanówek
     95) Marzena Wojdera - Łódzki Klub Turystów Kolarzy PTTK
     96) Włodzimierz Siech - Łódzki Klub Turystów Kolarzy PTTK
     97) XXX
     98) Iwona Uznańska - Przedbórz
     99) Joanna Trętowska
    100) Andrzej Łoniuk - BeneqTeam Płock
    101) Jarosław Pałczyńsk - Horyzont Izbica Kuj.
    102) Barbara Wrycza - Świecie
    103) Adam Matecki[/b]


"Ziemia  jest  jak  księga, a  kto  nie podróżuje, czyta tylko jedną stronę"
                                                                                                 
                                                                                                         św. Augustyn

Offline

 
COPYRIGHT BY ˆ WKKR PTTK "CYKLISTA" WŁOCŁAWEK 2008 - 2014

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora