FORUM WKKR PTTK 'CYKLISTA' WŁOCŁAWEK

Forum dyskusyjne WKKR PTTK "CYKLISTA" WŁOCŁAWEK poświęcone turystyce rowerowej i nie tylko rowerowej ;)


#1 10-01-2009 17:44:25

 Roger

Administrator

25979509
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 25-11-2008
Posty: 797

Szczegóły rajdu

Z Darkiem i Sylwkiem zrobiliśmy dziś rekonesans Trasa w wariancie na rajd prezydencki wynosi niecałe 20km
Start proponujemy z pod "Budowlanki" dalej rowerówką do Pinczaty - Leś. Dębice -  Michelin - Józefowo - Jez. Łuba Po drodze trzy pomniki Jeśli nie wypali wersja prezydencka pojedziemy dłuższy dystans

Ostatnio edytowany przez Roger (10-01-2009 17:53:17)


"Ziemia  jest  jak  księga, a  kto  nie podróżuje, czyta tylko jedną stronę"
                                                                                                 
                                                                                                         św. Augustyn

Offline

 

#2 13-01-2009 23:27:55

cyklista

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 31-10-2008
Posty: 143
WWW

Re: Szczegóły rajdu

Ostateczna trasa uzgodniona na dzisiejszym zebraniu to: ZSB, ul. Nowomiejska 25, Jedwabna, Pińczata, Leśniczówka Dębice, Michelin, Józefowo, Jezioro Łuba (trasa długości ok. 20 km)
Program:
    Start rajdu godz. 10:00 – zapalenie zniczy pod pomnikiem Getta Włocławskiego na terenie ZSB przy ul. Nowomiejskiej 25
    Postój - Miejsce Pamięci Narodowej – Jedwabna
    Postój - Miejsce Pamięci Narodowej – Michelin
    Postój - Miejsce Pamięci Narodowej – Józefowo
    Ognisko z pieczeniem kiełbasek nad Jeziorem Łuba, zakończenie rajdu ok. godz. 13:30

Świadczenia organizatorów:
    Kiełbaska na ognisko
    Pieczywo
    Gorąca herbata
    Okolicznościowy znaczek
    Odcisk okolicznościowej pieczęci
    Punkty na Kolarską Odznakę Turystyczną

Wpisowe: 5,00 zł
Zapisy: Włocławska Informacja Turystyczna, ul. Warszawska 11/13 do 22 stycznia 2009 roku do godz. 16:00.

Uwaga! Udział w wycieczce na własną odpowiedzialność. Organizator nie bierze odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie wycieczki oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników i osób trzecich. Ubezpieczenie we własnym zakresie.
Wycieczka odbędzie się bez względu na pogodę.
Prosimy pamiętać o odpowiednim ubraniu do pogody.


Dla roweru, stworzenia łagodnego i o potulnym sposobie bycia, obecność napisów zakazujacych mu przekraczania pięknych oszklonych drzwi jest upokorzeniem i zniewagą. We wszystkich bez wyjątku krajach świata zabrania się wprowadzania rowerów. Niektórzy dodają i psów, co potęguje tak w rowerach, jak i w psach ich kompleksy niższości. (Julio Cortazar)

Offline

 

#3 14-01-2009 07:21:32

 zygmunt

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 31-10-2008
Posty: 397

Re: Szczegóły rajdu

Zbyszku zapomniłeś dodać,że członkowie klubu Cyklista
również się zapisują i wpłacają wpisowe(ustalenie zarządu).

Offline

 

#4 14-01-2009 18:53:45

 Roger

Administrator

25979509
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 25-11-2008
Posty: 797

Re: Szczegóły rajdu

UWAGA!!!   KLUBOWICZE!! CHĘTNI NA RAJD 24 STYCZNIA UISZCZAJĄ OPŁATE -  WPISOWE 5zł   ZAPISY - INFORMACJA TURYSTYCZNA NA WARSZAWSKIEJ

Ostatnio edytowany przez Roger (14-01-2009 18:59:17)


"Ziemia  jest  jak  księga, a  kto  nie podróżuje, czyta tylko jedną stronę"
                                                                                                 
                                                                                                         św. Augustyn

Offline

 

#5 15-01-2009 20:15:51

 zbyszek

Administrator

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 30-10-2008
Posty: 228
WWW

Re: Szczegóły rajdu

Przypominam, że my również wnosimy opłatę za rajd 5,00 zł. Najlepiej zebrać po 5 zł od kilku osób i wpłacić na 1 kwitek KP.

Zapisy do 22 stycznia 2009 roku do godz. 16:00. Powiadomcie znajomych!

Szczegóły rajdu na naszej stronie Kliknij mnie


Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving. [Albert Einstein]

Offline

 

#6 17-01-2009 10:40:59

cyklista

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 31-10-2008
Posty: 143
WWW

Re: Szczegóły rajdu

Nie zapomnijcie na Rajd Wyzwolenia Włocławka zabrać książeczek wycieczek kolarskich. Tym, którzy oddali mi książeczki po rajdzie Noworocznym oddam na zbiórce rajdu Wyzwolenia.
Rajd Wyzwolenia Włocławka będzie naszym 2 oficjalnym rajdem rowerowym, warto więc mieć potwierdzenie pamiątkową pieczątką. Okolicznościową pieczęć będzie miał nasz "I Sekretarz" - Zygmunt.


Dla roweru, stworzenia łagodnego i o potulnym sposobie bycia, obecność napisów zakazujacych mu przekraczania pięknych oszklonych drzwi jest upokorzeniem i zniewagą. We wszystkich bez wyjątku krajach świata zabrania się wprowadzania rowerów. Niektórzy dodają i psów, co potęguje tak w rowerach, jak i w psach ich kompleksy niższości. (Julio Cortazar)

Offline

 

#7 20-01-2009 20:53:16

 zbyszek

Administrator

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 30-10-2008
Posty: 228
WWW

Re: Szczegóły rajdu

Przedstawiam okolicznościowy znaczek Rajdu Wyzwolenia Włocławka.

http://www.cyklista.q4.pl/znaczek_wyzwolenia_m.jpg


Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving. [Albert Einstein]

Offline

 

#8 20-01-2009 20:59:21

sikoreczka

Gość

Re: Szczegóły rajdu

Już teraz wszyscy mamy możliwość poznania szaty graficznej znaczka.Mnie sie bardzo podoba,jak zawsze.

Ostatnio edytowany przez sikoreczka (20-01-2009 20:59:44)

 

#9 21-01-2009 17:58:08

 Roger

Administrator

25979509
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 25-11-2008
Posty: 797

Re: Szczegóły rajdu

Znaczek KOOL!!! Martwie sie tylko o trase przejazdu, bo dziś byłem w lesie i jest bardzo ślisssko Osobiście mi to nie przeszkadza ale martwie sie o uczestników Pogoda nigdy jeszcze nas niezawiodła więc....


"Ziemia  jest  jak  księga, a  kto  nie podróżuje, czyta tylko jedną stronę"
                                                                                                 
                                                                                                         św. Augustyn

Offline

 

#10 21-01-2009 20:35:26

cyklista

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 31-10-2008
Posty: 143
WWW

Re: Szczegóły rajdu

Jutro będę chciał z Pawłem przejechać trasę Rajdu Wyzwolenia. Jeżeli będą odcinki nieprzejezdne to może znajdziemy jakiś objazd. Na odwołanie rajdu jest już za późno (byłem w IT, zapisanych było ponad 60 osób - ja zapisuję sie jutro, dziś nie miałem czasu) więc bez względu na pogodę pojedziemy. Jutro przekonamy się jak wygląda trasa. A pogoda w sobotę zamówiona


Dla roweru, stworzenia łagodnego i o potulnym sposobie bycia, obecność napisów zakazujacych mu przekraczania pięknych oszklonych drzwi jest upokorzeniem i zniewagą. We wszystkich bez wyjątku krajach świata zabrania się wprowadzania rowerów. Niektórzy dodają i psów, co potęguje tak w rowerach, jak i w psach ich kompleksy niższości. (Julio Cortazar)

Offline

 

#11 22-01-2009 22:11:56

cyklista

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 31-10-2008
Posty: 143
WWW

Re: Szczegóły rajdu

Niestety nie udało się przejechać dzisiaj trasy Rajdu Wyzwolenia (z przyczyn niezależnych od nas - praca zawodowa). Zrobimy to jutro tzn. 23 stycznia. Do dzisiaj zapisało się 70 osób (znam ok. 10 osób, które nie zapisały się a napewno pojadą) tak, że nie jest tak najgorzej. Żeby tylko nie padało.


Dla roweru, stworzenia łagodnego i o potulnym sposobie bycia, obecność napisów zakazujacych mu przekraczania pięknych oszklonych drzwi jest upokorzeniem i zniewagą. We wszystkich bez wyjątku krajach świata zabrania się wprowadzania rowerów. Niektórzy dodają i psów, co potęguje tak w rowerach, jak i w psach ich kompleksy niższości. (Julio Cortazar)

Offline

 

#12 22-01-2009 22:42:07

 darek61

Administrator

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 31-10-2008
Posty: 810

Re: Szczegóły rajdu

będzie dobrze, byleby w lesie lodu nie było, to reszta bedzie ok:)


"Nie przejmuj się życiem i tak nie wyjdziesz z niego żywy."

Offline

 

#13 23-01-2009 11:51:13

 Jacek

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 31-10-2008
Posty: 481

Re: Szczegóły rajdu

Myślę, że wszyscy którzy się zapisali i wezmą udział w Rajdzie Wyzwolenia Włocławka....... spod okupacji faszystowskiej (bo taka powinna być w moim przekonaniu pełna nazwa rajdu) zdają sobie sprawę z trudności jakie mogą ich spotkać na trasie. Mamy obecnie zimę i warunki atmosferyczne są jakie są. Pewnie, że lepiej byłoby gdyby termometr wskazywał chociaż ze 2 stopnie mrozu. Wówczas szczególnie jazda po leśnych ścieżkach i duktach byłaby łatwiejsza ze względu na twardsze podłoże. Nie wiem, bo nie widziałem trasy, ale możliwe, że miejscami jest trochę błota, a nawet zmrożony śnieg. Nie ma co się jednak na wyrost przejmować. Jak bowiem sięgnę pamiecią atmosfera na każdym z rajdów była zawsze wspaniała i nie ma powodu sądzić aby w sobotę było inaczej.
                   


Życie jest piękne, ale z punktu widzenia ekonomicznego niestety nieopłacalne.....

Offline

 

#14 23-01-2009 13:34:59

 zygmunt

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 31-10-2008
Posty: 397

Re: Szczegóły rajdu

Rajdu i tak nie można odwołać.Każdy jest poinformowany
że jedzie na własną odpowiedzialnośc i ma obowiązek
uważać na siebie i innych.Atmosfera i tak będzie dobra
bo jadą przecież Cykliści.

Offline

 

#15 23-01-2009 17:16:21

sikoreczka

Gość

Re: Szczegóły rajdu

Ja mam dziś wisielcz humor, jak mi do jutra nie minie to uważajcie na mnie żebym nie popsula atmosfery

 
COPYRIGHT BY ˆ WKKR PTTK "CYKLISTA" WŁOCŁAWEK 2008 - 2014

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora