FORUM WKKR PTTK 'CYKLISTA' WŁOCŁAWEK

Forum dyskusyjne WKKR PTTK "CYKLISTA" WŁOCŁAWEK poświęcone turystyce rowerowej i nie tylko rowerowej ;)


#1 04-12-2008 19:59:59

 zbyszek

Administrator

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 30-10-2008
Posty: 228
WWW

I Ponadregionalny Zlot Turystyczno-Krajoznawczy w Nowym Duninowie

Dzisiaj byłem z Pawłem na spotkaniu w Urzędzie Gminy w Nowym Duninowie, które zorganizował Leszek U. z ramienia GWPK. Był też Benek z Płocka (wczoraj zmarła mu mama więc go nie naciskaliśmy mocno). Bedzie na naszym Walnym 16 grudnia to domówimy szczegóły.
I Ponadregionalny... to impreza kolarsko-piesza. Udział wzięłyby ekipy z Płocka, Gostynina i Włocławka po 100 osób czyli razem ok. 300 uczestników. My bylibyśmy współorganizatorami imprezy wspólnie z BeneQTeam i klubem z Gostynina ??? w części dotyczącej turystyki kolarskiej. Sprawami uczestnictwa piechurów zajmą się Oddziały PTTK Płock, Włocławek i Gostynin. Gospodarzem byłby Urząd Gminy w Nowym Duninowie (noclegi i wyżywienie) a pozyskaniem funduszy na organizację zajmie się Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego (zaprosiłem panią dyrektor biura na nasze Walne).
Impreza zapowiada się bardzo ciekawie. Z Włocławka wyruszymy w piątek (26 czerwca) z noclegiem w Goreniu lub Duninowie. W sobotę rano rajd lasami GWPK (okolice Duninowa) wspólnie z innymi ekipami kolarzy. Ok. 12:00 spotkanie w Duninowie z piechurami (wspólny obiad, ognisko, konkursy, zwiedzanie Duninowa, itp). Wieczorem debata o krajoznawstwie . W niedzielę rano dalsze atrakcje, rozdanie nagród, dyplomów, obiad itd. powrót do Włocławka przez Gostynin. Trasy rowerowe opracuje Paweł.
Na szczegóły przyjdzie jeszcze czas. Myślę, że zajmie się tym nowy zarząd (mam nadzieję).


Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving. [Albert Einstein]

Offline

 

#2 04-12-2008 20:19:30

teresa

Użytkownik

Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 02-11-2008
Posty: 75

Re: I Ponadregionalny Zlot Turystyczno-Krajoznawczy w Nowym Duninowie

teresa napisał:

To będzie super impreza

A do wiosny tak daleko

Offline

 
COPYRIGHT BY ˆ WKKR PTTK "CYKLISTA" WŁOCŁAWEK 2008 - 2014

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora