FORUM WKKR PTTK 'CYKLISTA' WŁOCŁAWEK

Forum dyskusyjne WKKR PTTK "CYKLISTA" WŁOCŁAWEK poświęcone turystyce rowerowej i nie tylko rowerowej ;)

  • Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Zapraszam wszystkich członków klubu i sympatyków na VII Rowerowy Rajd Mikołajkowy w dniu 06.12. 2014. ... Szczegóły na forum Najbliższe Rajdy Rowerowe

#1 05-01-2014 16:03:38

 Roger

Administrator

25979509
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 25-11-2008
Posty: 630

Lista uczestników

XII OGÓLNOPOLSKI ZLOT AKTYWU TURYSTYKI KOLARSKIEJ - GOREŃ DUŻY 23-25. 05. 2014.

      LISTA UCZESTNIKÓW:

1. Krystyna Szulc             -  Gryf Bydgoszcz
2. Krystyna Wierzchoń      - Turkole Bydgoszcz
3. Małgorzata Brzozowska - Gryf Bydgoszcz
4. Aleksander Brzozowski - Gryf Bydgoszcz
5. Gabriela Robaszkiewicz - Gryf Bydgoszcz
6. Jolanta Wasilewska       -     -----------
7. Sławomir Zagórowicz    -  Łódzki Klub Turystów Kolarzy Pttk
8.  Nina Zagórowicz          -  Łódzki Klub Turystów Kolarzy Pttk
9. Barbara Kurek              - -------------------
10. Jan Kurek                   - -------------------
11. Daniel Szymański        - -------------------
12. Emilia Maćkowiak        - "Kalinka" Grudziądz
13. Jolanta Sokołowska       - "Kalinka" Grudziądz
14. Wiesław Sokołowski     - "Kalinka" Grudziądz
15. Bartosz Sokołowski      - "Kalinka" Grudziądz
16. Grzegorz Rakowiecki   - "Kalinka" Grudziądz
17. Bożena Makowska      - Turkole Bydgoszcz
18. Czesław Stasiak         -  Turkole Bydgoszcz
19. Andrzej Kieca             -    --------------
20. Agnieszka Szczodrowska  - ---------------
21. Ewa Nowicka          - ----------------
22. Waldemar Wieczorkowski - Klub Turystyki Kolarskiej "Przygoda" Toruń
23. Janusz Lipnicki                - Klub Turystyki Kolarskiej "Przygoda" Toruń
24. Mirosław Stańczyk           - Klub Turystyki Kolarskiej "Przygoda" Toruń
25. Donata Kwiatkowska        - Klub Turystyki Kolarskiej "Przygoda" Toruń
26. Janusz Podlasiński            - Klub Turystyki Kolarskiej "Przygoda" Toruń
27. Roman Skonieczny           - Klub Turystyki Kolarskiej "Przygoda" Toruń
28. Bogusław Jankowski          - Klub Turystyki Kolarskiej "Przygoda" Toruń
29. Iwona Wienconek              - Klub Turystyki Kolarskiej "Przygoda" Toruń
30. Anna Dolczewska             - KTR "Torpedo" Solec Kujawski
31. Adam Dolczewski             - KTR "Torpedo" Solec Kujawski
32. Ewa Kempińska                - KTR "Torpedo" Solec Kujawski
33. Jerzy Kempiński               - KTR "Torpedo" Solec Kujawski
34. Marta Szuniewicz              - KTR "Torpedo" Solec Kujawski
35. Elżbieta Mendyka              - KTR "Torpedo" Solec Kujawski
36. Jan Mendyka                    - KTR "Torpedo" Solec Kujawski
37. Danuta Adamczyk             - KTR "Torpedo" Solec Kujawski
38. Czesław Adamczyk            - KTR "Torpedo" Solec Kujawski
39. Barbara Wrycza                - KTR "Torpedo" Solec Kujawski
40. Berdadeta Gasińska           - KTR "Torpedo" Solec Kujawski
41. Dariusz Michalski               - KTR "Torpedo" Solec Kujawski
42. Tadeusz Kempiński            - KTR "Torpedo" Solec Kujawski
43. Włodzimierz Felczak           - "Tandem" Sochaczew
44. Grażyna Matusiak              - STR Milanówek
45. Adam Matusiak                  - STR Milanówek
46. Janusz Kornacki                 - STK Milanówek
47. Jarosław Szydlik                 - STK Milanówek
48. Barbara Wawak                 - Inowrocław
49. Andrzej Sarnowski             - STK Milanówek
50. Jan Zakrzewski                  - STK Milanówek
51. Julian Lisowski                   - STK Milanówek
52. Mieczysław Figiel                - STK Milanówek
53. Henryk Figiel                      - STK Milanówek
54. Teresa Leszczyńska            - STK Milanówek
55. Marian Szarlik                    - STK Milanówek
56. Marzena Ciesielska             - --------------------
57. Adam Ciesielski                  - --------------------
58. Halina Siemiątkowska         - STK Milanówek
59. Stanisław Goliński               - STK Milanówek
60. Mateusz Michalak                - STK Milanówek
61. Anna Domagalska-Łabędzka - Łódzki Klub Turystów Kolarzy Pttk
62. Bernard Milewski                - BeneqTeam Płock
63. Wiesława Koncewicz           -  Łódzki Klub Turystów Kolarzy Pttk
64. Michał Belka                      - STK Milanówek
65. Jakub Piórkowski               - WKKR PTTK CYKLISTA Włocławek
66. Anita Pawłowska                - WKKR PTTK CYKLISTA Włocławek
67. Zosia Turska                     - WKKR PTTK CYKLISTA Włocławek
68. Zbigniew Lewiński            - WKKR PTTK CYKLISTA Włocławek
69. Adam Niemiec                   - "Tandem" Sochaczew
70. Roman Paradowski            - "Tandem" Sochaczew
71. Krzysztof Lewandowski      - "Tandem" Sochaczew
72. Marlena Lewandowska       - "Tandem" Sochaczew
73. Irena Kralczyńska             - Łódzki Klub Turystów Kolarzy Pttk
74. Edward Semrau                -  ---------------------
75. Witold Żuchowski              - Klub Turystyki Kolarskiej "Przygoda" Toruń
76. Tadeusz Ciborowski          -  "Kalinka" Grudziądz
77. Krzysztof Jankowski          -  "Kalinka" Grudziądz
78. Arkadiusz Skrzypek          -  "Kalinka" Grudziądz
79. Józef Bielecki                   -  BeneqTeam Płock
80. Radosław Gorzelany         -  BeneqTeam Płock
81. Antoni Jagodziński            -  BeneqTeam Płock
82. Andrzej Łoniuk                 -  BeneqTeam Płock
83. Maciej Nowogórski            -  BeneqTeam Płock
84. Marek Olejniczak              -  BeneqTeam Płock
85. Mieczysław Olkowicz         -  BeneqTeam Płock
86. Alfred Orgoński                -  BeneqTeam Płock
87. Roman Sadowski              -  BeneqTeam Płock
88. Alina Sitkiewicz                -  BeneqTeam Płock
89. Andrzej Sitkiewicz             - BeneqTeam Płock
90. Barbara Szymańska          - BeneqTeam Płock
91. Waldemar Tylicki              -  BeneqTeam Płock
92. Maciej Witkowski              -  BeneqTeam Płock
93. Maria Zduniak                  -  BeneqTeam Płock
94. Maria Walczak                  - Gryf Bydgoszcz
95. Renata Małek                   - WKKR PTTK CYKLISTA Włocławek
96. Dariusz Małek                  - WKKR PTTK CYKLISTA Włocławek
97. Izabela Błaszczyk             - WKKR PTTK CYKLISTA Włocławek
98. Leszek Trojanowski          - WKKR PTTK CYKLISTA Włocławek
99. Elżbieta Piwińska              - WKKR PTTK CYKLISTA Włocławek
100. Andrzej Koziński             - WKKR PTTK CYKLISTA Włocławek
101. Waldemar Karpiński       -  BeneqTeam Płock
102. Elżbieta Nakonowska      - WKKR PTTK CYKLISTA Włocławek
103. Maria Malinowska           - WKKR PTTK CYKLISTA Włocławek
104. Zdzisław Machczyński     - WKKR PTTK CYKLISTA Włocławek
105. Anna Chróścicka              - "Kalinka" Grudziądz
106. Jacek Chróścicki              - "Kalinka" Grudziądz
107. Dariusz Sarniak              -WKKR PTTK CYKLISTA Włocławek
108. Monika Rembowska         - Płock
109. Patrick Elshof                  - Płock
110. Aneta Stępniewska          - Płock
111. Konrad Stępniewski         - Płock
112. Bartosz Stępniewski         - Płock
113. Barbara Kołczyńska        - Jednoosobowy emerytowany wszechstronny klub sportowy "No, buja się Baśka"
114. Paweł Grabczewska       -  WKKR PTTK CYKLISTA Włocławek /ORGANIZATOR ZLOTU/
115. Zygmunt Chochoł          -  WKKR PTTK CYKLISTA Włocławek /ORGANIZATOR ZLOTU/
116. Lesław Urbankiewicz      -  WKKR PTTK CYKLISTA Włocławek /ORGANIZATOR ZLOTU/
117.  Dariusz Kletkiewicz        - WKKR PTTK CYKLISTA Włocławek /ORGANIZATOR ZLOTU/
118. Jacek Przybyszewski      - WKKR PTTK CYKLISTA Włocławek /ORGANIZATOR ZLOTU/
119. Marcin Pawłowski           - WKKR PTTK CYKLISTA Włocławek /ORGANIZATOR ZLOTU/
120. Zbigniew Mazurkiewicz   - WKKR PTTK CYKLISTA Włocławek /ORGANIZATOR ZLOTU/
121. Zbigniew Suszyński        - WKKR PTTK CYKLISTA Włocławek /ORGANIZATOR ZLOTU/
122. Tomasz Głażewski          - WKKR PTTK CYKLISTA Włocławek /ORGANIZATOR ZLOTU/
123. Tomasz Idczak               - WKKR PTTK CYKLISTA Włocławek /ORGANIZATOR ZLOTU/
124. Sylwester Krygier           - WKKR PTTK CYKLISTA Włocławek /ORGANIZATOR ZLOTU/
125. Zbigniew Podłucki           - WKKR PTTK CYKLISTA Włocławek /ORGANIZATOR ZLOTU/
126. Jan Henryk Stefański      - WKKR PTTK CYKLISTA Włocławek /ORGANIZATOR ZLOTU/
127. Marlena Grabczewska     - WKKR PTTK CYKLISTA Włocławek /ORGANIZATOR ZLOTU/
128. Zofia Podłucka               - WKKR PTTK CYKLISTA Włocławek /ORGANIZATOR ZLOTU/
129. Dorota Śniegowska        - WKKR PTTK CYKLISTA Włocławek /ORGANIZATOR ZLOTU/
130. Hanna Grześkowiak        - WKKR PTTK CYKLISTA Włocławek /ORGANIZATOR ZLOTU/
131. Joanna Sikora                - WKKR PTTK CYKLISTA Włocławek /ORGANIZATOR ZLOTU/
132. Grażyna Kaczmarek       - Włocławek
133. Krystyna Czerwińska      - Włocławek
134. Janusz Walczyk              -  Bydgoszcz

Ostatnio edytowany przez Lenka (15-02-2014 11:15:21)


"Ziemia  jest  jak  księga, a  kto  nie podróżuje, czyta tylko jedną stronę"
                                                                                                 
                                                                                                         św. Augustyn

Offline

 
COPYRIGHT BY ˆ WKKR PTTK "CYKLISTA" WŁOCŁAWEK 2008 - 2014

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://www.hyonteismaailma.fi/hyonteiset/mehilainen kalendarz pirelli 2015 Geokrata Translation for Igor Linshits Noclegi Puck