Administrator
http://ktkol.pl/category/komunikaty/
http://www.ktukol.pl/
XX Jubileuszowy Rajd Kolarski Zdobywamy Pradziada - Jazda indywidualna na czas
Wybierz kategorię
Kategoria: OPEN
Kategoria: OPEN
M Mck Nr Imię Nazwisko Kat Miejscowość Team AV Wynik Straty
1 1 593 Piotr Wrona Kat XII Opole nie zrzeszeni 17.72km/h 00:31:09 00:00:00.00
00:00:00.00
2 1 285 Tomasz Ciołek Kat IV Chudów 17.66km/h 00:31:15 00:00:06
00:00:06
3 2 825 Adam Kopacki Kat IV Przecza GTC Skalnik Gracze 17.62km/h 00:31:20 00:00:10
00:00:04
4 1 772 Jacek Michura Kat III Głuchołazy KTK KTUKOL 16.9km/h 00:32:39 00:01:30
00:01:19
5 3 810 Wojciech Aniołek Kat IV Głuchołazy KK Victoria Głuchołazy 16.79km/h 00:32:52 00:01:43
00:00:12
6 1 538 Jerzy Maćków Kat V Nysa 16.67km/h 00:33:07 00:01:57
00:00:14
7 2 269 Ireneusz Nocoń Kat III Chudów brak 16.58km/h 00:33:17 00:02:08
00:00:10
8 2 254 Wojciech Krawczyk Kat V Norymberga nie zrzeszony 16.45km/h 00:33:33 00:02:24
00:00:15
9 4 812 Robert Jamróz Kat IV Charbielin KTK KTUKOL 16.26km/h 00:33:56 00:02:47
00:00:22
10 1 292 Michael Baron Kat XI Nakło KTK KTUKOL 16.25km/h 00:33:58 00:02:49
00:00:01
11 1 798 Roland Listner Kat VII Berlin IM-MOTION.PL 16.17km/h 00:34:07 00:02:58
00:00:09
12 3 202 Roman Habaj Kat V Nysa nie zrzeszony 16.04km/h 00:34:24 00:03:15
00:00:16
13 2 549 Maciej Matelski Kat XI Głuchołazy KTK KTUKOL 16.04km/h 00:34:24 00:03:15
00:00:00
14 1 818 Bogusław Rotte Kat VI Opole nie zrzeszeni 15.91km/h 00:34:41 00:03:32
00:00:16
15 4 577 Robert Kowalski Kat V Grodków GTC-SKALNIK GRACZE 15.85km/h 00:34:50 00:03:40
00:00:08
16 2 849 Zdzisław Komisaruk Kat VI Wrocław brak 15.49km/h 00:35:37 00:04:28
00:00:47
17 2 778 Jerzy Wiśniewski Kat VII Prudnik 15.48km/h 00:35:38 00:04:29
00:00:01
18 3 865 Michał Rudnicki Kat XI Głuchołazy KTK KTUKOL 15.45km/h 00:35:44 00:04:35
00:00:05
19 3 765 Wiesław Łysy Kat VI Kozy nie zrzeszony 15.32km/h 00:36:02 00:04:53
00:00:18
20 5 560 Dawid Waszak Kat IV Gliwice nie zrzeszony 15.3km/h 00:36:04 00:04:55
00:00:02
21 5 786 Marek Bosiacki Kat V Gryfino nie zrzeszony 15.21km/h 00:36:16 00:05:07
00:00:12
22 6 519 Eligiusz Jędrysek Kat V Głuchołazy KTK KTUKOL 15.2km/h 00:36:18 00:05:09
00:00:01
23 3 586 Henryk Bryś Kat VII Komprachcice nie zrzeszeni 15.16km/h 00:36:25 00:05:16
00:00:06
24 4 566 Jakub Kubowicz Kat XI Głuchołazy KTK KTUKOL 15.1km/h 00:36:33 00:05:23
00:00:07
25 7 805 Damian Reinert Kat V Tarnów Opolski ABC BikeClub 14.89km/h 00:37:04 00:05:55
00:00:31
26 4 845 Bogdan Jaworski Kat VI Wrocław brak 14.87km/h 00:37:07 00:05:57
00:00:02
27 6 246 Adrian Baron Kat IV Nakło KTK KTUKOL 14.74km/h 00:37:26 00:06:17
00:00:19
28 3 788 Tomasz Staszewski Kat III Szczecin nie zrzeszony 14.7km/h 00:37:32 00:06:23
00:00:06
29 7 769 Krzysztof Kozak Kat IV Nysa 14.69km/h 00:37:34 00:06:25
00:00:02
30 8 789 Rafał Jezierski Kat V Niemodlin 14.52km/h 00:38:01 00:06:52
00:00:26
31 1 833 Joanna Liczner Kat IX Wrocław IM- MOTION.PL 14.42km/h 00:38:16 00:07:07
00:00:14
32 4 576 Paweł Janicki Kat III Bytom nie zrzeszony 14.42km/h 00:38:16 00:07:07
00:00:00
33 8 99 Paweł Perkowski Kat IV Oława Votum Team 14.34km/h 00:38:30 00:07:20
00:00:13
34 5 47 Bruno Sochacki Kat III Wrocław nie zrzeszony 14.29km/h 00:38:36 00:07:27
00:00:06
35 1 856 Grzegorz Smoliński Kat II Nysa KTK KTUKOL 14.28km/h 00:38:38 00:07:29
00:00:01
36 9 83 Paweł Maziarz Kat IV Oława Świat Roweru Welda Team 14.06km/h 00:39:15 00:08:06
00:00:37
37 9 804 Jan Mateja Kat V Tarnów Opolski nie zrzeszony 13.96km/h 00:39:32 00:08:23
00:00:16
38 10 781 Mariusz Wnęk Kat V Głuchołazy KK Victoria Głuchołazy 13.94km/h 00:39:36 00:08:27
00:00:04
39 10 823 Radosław Szymoniak Kat IV Wrocław Gwar Wrocław 13.91km/h 00:39:40 00:08:31
00:00:03
40 4 766 Stanisław Przeworek Kat VII Nysa nie zrzeszony 13.8km/h 00:39:59 00:08:50
00:00:19
41 6 204 Jakub Lang Kat III Chybie Mnich 13.79km/h 00:40:02 00:08:52
00:00:02
42 11 840 Jan Mych Kat IV Katowice Pozytywnie Zakręceni 13.74km/h 00:40:10 00:09:00
00:00:08
43 7 234 Krzysztof Kolasiński Kat III Opole Author Fanclub 13.73km/h 00:40:12 00:09:03
00:00:02
44 2 750 Daniel Adamowicz Kat II Kluczbork nie zrzeszony 13.73km/h 00:40:12 00:09:03
00:00:00
45 8 822 Adam Łukawski Kat III Wrocław Gwar Wrocław 13.6km/h 00:40:34 00:09:25
00:00:21
46 11 289 Mariusz Migała Kat V Głuchołazy KK Victoria Głuchołazy 13.53km/h 00:40:48 00:09:39
00:00:14
47 12 790 Piotr Zając Kat V Kamieniec Ząb. ASTRONTECH CYCLING TEAM 13.48km/h 00:40:56 00:09:47
00:00:08
48 13 248 Dariusz Kania Kat V Opole nie zrzeszony 13.39km/h 00:41:14 00:10:04
00:00:17
49 2 258 Katarzyna Orłowska Kat IX Nysa nie zrzeszeni 13.36km/h 00:41:19 00:10:10
00:00:05
50 5 476 Zdzisław Kociubiński Kat VI Gracze GTC Skalnik Gracze 13.35km/h 00:41:20 00:10:10
00:00:00
51 9 550 Bartosz Zając Kat III Kamieniec Ząb. ASTRONTECH CYCLING TEAM 13.33km/h 00:41:24 00:10:15
00:00:04
52 14 137 Jacek Bereżnick Kat V Oława Świat Roweru Welda Team 13.31km/h 00:41:28 00:10:19
00:00:04
53 15 745 Wojciech Karp Karpiński Kat V Prudnik KK Victoria Głuchołazy 13.28km/h 00:41:33 00:10:24
00:00:04
54 16 806 Wojciech Kurzyński Kat V Niemodlin ABC BikeClub 13.26km/h 00:41:37 00:10:28
00:00:03
55 3 10 Barbara Sosińska Kat IX Nysa KK Victoria Głuchołazy 13.22km/h 00:41:44 00:10:35
00:00:07
56 10 241 Roman Rakowski Kat III Oława Świat Roweru Welda Team 13.17km/h 00:41:54 00:10:44
00:00:09
57 17 585 Dariusz Lisowski Kat V Moszczanka KK Victoria Głuchołazy 13.13km/h 00:42:03 00:10:53
00:00:09
58 12 365 Robert Regner Kat IV Oława Świat Roweru Welda Team 13.13km/h 00:42:03 00:10:53
00:00:00
59 6 767 Felix Grabarczyk Kat VI Ruda Śląska nie zrzeszeni 13.07km/h 00:42:14 00:11:05
00:00:11
60 5 862 Łukasz Budyk Kat XI Głuchołazy KTK KTUKOL 13.06km/h 00:42:15 00:11:06
00:00:01
61 7 869 Krzysztof Surmik Kat VI Sławków Pozytywnie Zakręceni 13.02km/h 00:42:23 00:11:14
00:00:07
62 18 794 Andrzej Frodyma Kat V Wrocław Gwar Wrocław 13.02km/h 00:42:24 00:11:14
00:00:00
63 19 771 Andrzej Skiba Kat V Paczków nie zrzeszony 12.96km/h 00:42:35 00:11:26
00:00:11
64 4 283 Agnieszka Jarosz Kat IX Nysa nie zrzeszny 12.7km/h 00:43:28 00:12:18
00:00:52
65 8 796 Andrzej Engler Kat VI Wrocław Green Team 12.66km/h 00:43:35 00:12:26
00:00:07
66 3 879 Szymon Woroniecki Kat II Wrocław Gwar Wrocław 12.54km/h 00:44:00 00:12:51
00:00:24
67 11 876 Krystian Pohl Kat III Głuchołazy KTK KTUKOL 12.45km/h 00:44:19 00:13:10
00:00:19
68 12 552 Wojtek Woroniecki Kat III Wrocław Gwar Wrocław 12.42km/h 00:44:26 00:13:17
00:00:06
69 13 543 Przemysław Nerczyński Kat IV Głuchołazy nie zrzeszony 12.36km/h 00:44:38 00:13:29
00:00:12
70 20 841 Piotr Sobczuk Kat V Brzeg PTTK „ACTIV” Brzeg 12.33km/h 00:44:47 00:13:37
00:00:08
71 5 589 Michał Raczyński Kat VII Nysa KK Victoria Głuchołazy 12.29km/h 00:44:55 00:13:45
00:00:08
72 6 838 Tadeusz Zach Kat VII Katowice Pozytywnie Zakręceni 12.26km/h 00:45:02 00:13:52
00:00:06
73 4 792 Karol Dalewski Kat II Bydgoszcz nie zrzeszony 12.26km/h 00:45:02 00:13:52
00:00:00
74 21 746 Andrzej Wesołowski Kat V Prudnik KK Victoria Głuchołazy 12.21km/h 00:45:12 00:14:02
00:00:09
75 22 7 Marek Siedlecki Kat V Oława Świat Roweru Welda Team 12.01km/h 00:45:58 00:14:49
00:00:46
76 9 534 Grzegorz Utykański Kat VI Nysa nie zrzeszony 11.97km/h 00:46:07 00:14:58
00:00:09
77 14 235 Piotr Chryc Kat IV Opole nie zrzeszeni 11.9km/h 00:46:22 00:15:13
00:00:14
78 10 824 Mateusz Napierała Kat VI Siechnice nie zrzeszony 11.88km/h 00:46:27 00:15:18
00:00:04
79 11 544 Cezary Dalewski Kat VI Bydgoszcz nie zrzeszony 11.86km/h 00:46:32 00:15:22
00:00:04
80 13 787 Marcin Bosiacki Kat III Gryfino nie zrzeszony 11.85km/h 00:46:33 00:15:24
00:00:01
81 23 809 Piotr Dobrowolski Kat V Głuchołazy nie zrzeszony 11.82km/h 00:46:41 00:15:31
00:00:07
82 5 844 Mateusz Fraś Kat II Głuchołazy KTK KTUKOL 11.77km/h 00:46:54 00:15:44
00:00:12
83 7 12 Stanisław Kołodziej Kat VII Ostrowiec nie zrzeszony 11.73km/h 00:47:03 00:15:54
00:00:09
84 1 868 Halina Surmik Kat X Mysłowice Pozytywnie Zakręceni 11.69km/h 00:47:12 00:16:03
00:00:08
85 15 848 Sebastian Grzybek Kat IV Wrocław Gwar Wrocław 11.69km/h 00:47:12 00:16:03
00:00:00
86 12 280 Jacek Gabrysz Kat VI Wrocław nie zrzeszony 11.68km/h 00:47:15 00:16:05
00:00:02
87 8 880 Stanisław Szymura Kat VII Nysa nie zrzeszny 11.57km/h 00:47:42 00:16:33
00:00:27
88 14 795 Tomasz Zarankiewicz Kat III Brzeg Na Przełaj Brzeg 11.56km/h 00:47:44 00:16:34
00:00:01
89 15 249 Michał Poroszewski Kat III Częstochowa 11.44km/h 00:48:15 00:17:06
00:00:31
90 1 108 Paula Migała Kat VIII Głuchołazy 11.42km/h 00:48:21 00:17:11
00:00:05
91 9 807 Władysław Dobrowolski Kat VII Głuchołazy KTK KTUKOL 11.38km/h 00:48:29 00:17:19
00:00:08
92 13 744 Tadeusz Jaworski Kat VI Głuchołazy KK Victoria Głuchołazy 11.34km/h 00:48:39 00:17:30
00:00:10
93 16 250 Mateusz Noga Kat III Miedźno nie zrzeszony 11.23km/h 00:49:09 00:17:59
00:00:29
94 16 535 Marcin Królikiewicz Kat IV Głuchołazy nie zrzeszony 11.23km/h 00:49:09 00:18:00
00:00:00
95 24 276 Bartosz Konarski Kat V Wrocław nie zrzeszony 11.2km/h 00:49:16 00:18:06
00:00:06
96 17 850 Andrzej Jerzyniec Kat IV Wrocław nie zrzeszony 11.19km/h 00:49:18 00:18:09
00:00:02
97 14 866 Grzegorz Badura Kat VI Katowice Pozytywnie Zakręceni 11.18km/h 00:49:21 00:18:12
00:00:03
98 15 546 Paweł Wójcicki Kat VI Kielce KIGARI PTTK Kielce 11.17km/h 00:49:24 00:18:14
00:00:02
99 10 133 Jan Czerwiński Kat VII Kryry nie zrzeszony 11.17km/h 00:49:26 00:18:17
00:00:02
100 25 777 Dariusz Kłakowicz Kat V Głuchołazy nie zrzeszony 11.09km/h 00:49:45 00:18:36
00:00:19
101 26 773 Andrzej Szymula Kat V Myśliborzyce PTTK „ACTIV” Brzeg 11.08km/h 00:49:48 00:18:38
00:00:02
102 16 236 Zbigniew Walczak Kat VI Nysa KK Victoria Głuchołazy 11.06km/h 00:49:55 00:18:45
00:00:06
103 5 791 Agnieszka Tokarczyk Kat IX Głuchołazy nie zrzeszony 11.04km/h 00:49:59 00:18:50
00:00:04
104 18 251 Jacek Jarosz Kat IV Nysa nie zrzeszny 10.96km/h 00:50:21 00:19:12
00:00:22
105 17 864 Jan Bajor Kat VI Katowice Pozytywnie Zakręceni 10.89km/h 00:50:42 00:19:33
00:00:20
106 11 581 Jerzy Batog Kat VII Głuchołazy KTK KTUKOL 10.85km/h 00:50:52 00:19:42
00:00:09
107 18 533 Włodzimierz Matszczak Kat VI Brzeg PTTK „ACTIV” Brzeg 10.8km/h 00:51:06 00:19:57
00:00:14
108 2 826 Anna Wrona Kat X Opole nie zrzeszeni 10.77km/h 00:51:15 00:20:06
00:00:08
109 27 529 Tomasz Jurek Kat V Ostrów Wielk. KTK KTUKOL 10.74km/h 00:51:22 00:20:13
00:00:07
110 28 847 Sławomir Krzyżaniak Kat V Kalisz Boys Girls Bikes 10.66km/h 00:51:45 00:20:36
00:00:22
111 19 537 Bogusław Garczarek Kat VI Nysa KK Victoria Głuchołazy 10.59km/h 00:52:06 00:20:57
00:00:20
112 12 518 Ryszard Wróbel Kat VII Głuchołazy KK Victoria Głuchołazy 10.59km/h 00:52:06 00:20:57
00:00:00
113 13 835 Jan Łyskawka Kat VII Kalisz nie zrzeszny 10.27km/h 00:53:43 00:22:34
00:01:37
114 29 836 Grzegorz Czaja Kat V Katowice Pozytywnie Zakręceni 10.24km/h 00:53:54 00:22:45
00:00:10
115 30 852 Marek Szczerbik Kat V Wrocław nie zrzeszony 10.22km/h 00:54:02 00:22:52
00:00:07
116 14 873 Eugeniusz Tomanek Kat VII Siemianowice Pozytywnie Zakręceni 10.19km/h 00:54:10 00:23:01
00:00:08
117 6 800 Daniel Wiśniewski Kat II Wrocław nie zrzeszony 10.19km/h 00:54:10 00:23:01
00:00:00
118 6 271 Beata Kolasińska Kat IX Opole Author Fanclub 10.16km/h 00:54:21 00:23:11
00:00:10
119 19 881 Maciej Adamek Kat IV Wrocław Gwar Wrocław 10.14km/h 00:54:25 00:23:16
00:00:04
120 20 705 Piotr Bulęba Kat VI Siemianowice Pozytywnie Zakręceni 10.06km/h 00:54:53 00:23:44
00:00:28
121 31 870 Mirosław Górnicki Kat V Katowice Pozytywnie Zakręceni 10.06km/h 00:54:53 00:23:44
00:00:00
122 20 232 Łukasz Czerwiński Kat IV Bodzanów nie zrzeszony 10.02km/h 00:55:05 00:23:55
00:00:11
123 32 36 Wojciech Kolasiński Kat V Opole Author Fanclub 9.99km/h 00:55:14 00:24:05
00:00:09
124 17 821 Wojciech Łukawski Kat III Wrocław Gwar Wrocław 9.98km/h 00:55:19 00:24:09
00:00:04
125 33 749 Piotr Proszowski Kat V Jastrząb nie zrzeszony 9.96km/h 00:55:26 00:24:16
00:00:07
126 34 244 Maciej Kołbuc Kat V Wrocław Author Fanclub 9.95km/h 00:55:29 00:24:20
00:00:03
127 15 878 Janusz Woroniecki Kat VII Wrocław Gwar Wrocław 9.94km/h 00:55:30 00:24:21
00:00:01
128 21 793 Leszek Cudnik Kat VI Głuchołazy nie zrzeszony 9.86km/h 00:55:58 00:24:48
00:00:27
129 7 861 Dominik Gotz Kat II Głuchołazy KTK KTUKOL 9.84km/h 00:56:05 00:24:56
00:00:07
130 35 776 Henryk Wójcik Kat V Brzeg PTTK „ACTIV” Brzeg 9.84km/h 00:56:05 00:24:56
00:00:00
131 16 875 Ryszard Krupa Kat VII Siemianowice Pozytywnie Zakręceni 9.82km/h 00:56:13 00:25:04
00:00:08
132 36 860 Grzegorz Kamiński Kat V Głuchołazy KTK KTUKOL 9.77km/h 00:56:30 00:25:21
00:00:16
133 18 785 Tomasz Drobny Kat III Kalisz Boys Girls Bikes 9.75km/h 00:56:35 00:25:26
00:00:04
134 2 784 Bogumiła Chmielarz Kat VIII Ostrów Wielk. Boys Girls Bikes 9.73km/h 00:56:43 00:25:34
00:00:07
135 22 863 Zenon Chrobok Kat VI Katowice Pozytywnie Zakręceni 9.73km/h 00:56:43 00:25:34
00:00:00
136 3 547 Sylwia Jędrysek Kat VIII Głuchołazy KTK KTUKOL 9.71km/h 00:56:52 00:25:43
00:00:08
137 23 540 Bogdan Szczęsny Kat VI Głuchołazy KTK KTUKOL 9.7km/h 00:56:54 00:25:45
00:00:01
138 7 846 Katarzyna Kujawa Kat IX Ostrów Wielk. Boys Girls Bikes 9.57km/h 00:57:40 00:26:31
00:00:46
139 4 783 Monika Kucharska Kat VIII Ostrów Wielk. Boys Girls Bikes 9.55km/h 00:57:48 00:26:39
00:00:08
140 24 831 Andrzej Samotyj Kat VI Wrocław Gwar Wrocław 9.44km/h 00:58:28 00:27:18
00:00:39
141 25 592 Dariusz Wiśniewski Kat VI Wrocław nie zrzeszony 9.44km/h 00:58:29 00:27:20
00:00:01
142 8 799 Katarzyna Pyzik Kat IX Wrocław Gwar Wrocław 9.42km/h 00:58:37 00:27:28
00:00:07
143 37 774 Robert Okoniewski Kat V Brzeg Na Przełaj Brzeg 9.4km/h 00:58:44 00:27:35
00:00:07
144 3 855 Jolanta Dahlke Kat X Bielawa Pozytywnie Zakręceni 9.34km/h 00:59:04 00:27:54
00:00:19
145 4 839 Grażyna Grzybek Kat X Wrocław Gwar Wrocław 9.33km/h 00:59:09 00:28:00
00:00:05
146 17 842 Mirosław Milor Kat VII Wrocław Gwar Wrocław 9.27km/h 00:59:31 00:28:22
00:00:22
147 26 872 Tadeusz Adamczyk Kat VI Mysłowice Pozytywnie Zakręceni 9.22km/h 00:59:52 00:28:43
00:00:20
148 38 760 Walenty Wierciński Kat V Stary Las KK Victoria Głuchołazy 9.2km/h 01:00:01 00:28:52
00:00:09
149 39 132 Witold Rynio Kat V Dziadowa Kłoda Gwar Wrocław 9.19km/h 01:00:02 00:28:53
00:00:01
150 1 780 Mateusz Wnęk Kat I Głuchołazy KK Victoria Głuchołazy 8.96km/h 01:01:38 00:30:29
00:01:35
151 18 751 Mieczysław Adamowicz Kat VII Kluczbork nie zrzeszony 8.93km/h 01:01:48 00:30:39
00:00:10
152 21 582 Marcin Miecznikowski Kat IV Nysa nie zrzeszeni 8.88km/h 01:02:08 00:30:58
00:00:19
153 27 775 Ryszard Borowski Kat VI Brzeg PTTK „ACTIV” Brzeg 8.74km/h 01:03:09 00:32:00
00:01:01
154 22 853 Tomasz Pryczak Kat IV Ostrów Wielk. Boys Girls Bikes 8.7km/h 01:03:25 00:32:16
00:00:15
155 28 877 Marek Jerzy Majewski Kat VI Wrocław Gwar Wrocław 8.7km/h 01:03:25 00:32:16
00:00:00
156 40 859 Mirosław Janiec Kat V Głubczyce 8.55km/h 01:04:34 00:33:25
00:01:09
157 19 748 Grzegorz Nowakowski Kat III Wrocław Gwar Wrocław 8.51km/h 01:04:53 00:33:44
00:00:18
158 23 854 Artur Jańczak Kat IV Ostrów Wielk. Boys Girls Bikes 8.43km/h 01:05:27 00:34:18
00:00:34
159 41 843 Dominik Czekalski Kat V Ostrów Wielk. Boys Girls Bikes 8.37km/h 01:05:55 00:34:46
00:00:27
160 9 747 Katarzyna Adamowicz Kat IX Kluczbork nie zrzeszony 8.25km/h 01:06:56 00:35:47
00:01:01
161 10 819 Katarzyna Łukawska Kat IX Wrocław Gwar Wrocław 8.24km/h 01:06:59 00:35:50
00:00:03
162 29 871 Zdzisław Majerczyk Kat VI Katowice Pozytywnie Zakręceni 8.16km/h 01:07:39 00:36:29
00:00:39
163 30 6 Adam Smoliński Kat VI Głuchołazy KK Victoria Głuchołazy 8.15km/h 01:07:43 00:36:34
00:00:04
164 31 820 Zbigniew Łukawski Kat VI Wrocław Gwar Wrocław 8.09km/h 01:08:12 00:37:03
00:00:28
165 5 275 Dominika Kołbuc Kat VIII Wrocław Author Fanclub 8.08km/h 01:08:20 00:37:11
00:00:08
166 32 837 Edward Matura Kat VI Katowice Pozytywnie Zakręceni 8.06km/h 01:08:29 00:37:20
00:00:08
167 33 713 Janusz Donigiewicz Kat VI Brzeg nie zrzeszony 8.04km/h 01:08:41 00:37:31
00:00:11
168 6 758 Roksana Wiercińska Kat VIII Stary Las KK Victoria Głuchołazy 8.03km/h 01:08:44 00:37:35
00:00:03
169 11 281 Renata Rynio Kat IX Dziadowa Kłoda Gwar Wrocław 7.89km/h 01:10:00 00:38:50
00:01:15
170 19 874 Stefan Potocki Kat VII Wrocław nie zrzeszony 7.76km/h 01:11:07 00:39:58
00:01:07
171 2 734 Maksymilian Gandziarowski Kat I Głuchołazy KK Victoria Głuchołazy 7.69km/h 01:11:46 00:40:37
00:00:38
172 24 539 Marek Gandziarowski Kat IV Głuchołazy KK Victoria Głuchołazy 7.61km/h 01:12:32 00:41:23
00:00:46
173 25 779 Marcin Sowinski Kat IV Radomsko Author Fanclub 7.61km/h 01:12:32 00:41:23
00:00:00
174 3 757 Patryk Wierciński Kat I Stary Las KK Victoria Głuchołazy 7.58km/h 01:12:51 00:41:42
00:00:18
175 7 756 Julia Kowalska Kat VIII Stary Las KK Victoria Głuchołazy 7.49km/h 01:13:41 00:42:31
00:00:49
176 26 759 Wacław Kowalski Kat IV Stary Las KK Victoria Głuchołazy 7.48km/h 01:13:45 00:42:36
00:00:04
177 4 815 Michał Maćkowski Kat I Nowy Las KTK KTUKOL 7.44km/h 01:14:13 00:43:04
00:00:27
178 42 156 Ireneusz Orłowski Kat V Oława Świat Roweru Welda Team 7.23km/h 01:16:22 00:45:13
00:02:09
179 12 237 Inga Orłowska Kat IX Oława Świat Roweru Welda Team 7.22km/h 01:16:24 00:45:15
00:00:01
180 20 867 Jan Jabłoński Kat VII Głuchołazy KTK KTUKOL 7.11km/h 01:17:36 00:46:27
00:01:12
181 43 588 Lesław Dworak Kat V Paczków nie zrzeszony 7.03km/h 01:18:34 00:47:25
00:00:58
182 5 797 Teresa Samotyj Kat X Wrocław Gwar Wrocław 6.97km/h 01:19:12 00:48:03
00:00:38
183 6 768 Danuta Rembiesa Kat X Głuchołazy KTK KTUKOL 6.77km/h 01:21:33 00:50:24
00:02:20
184 21 579 Stanisław Dworak Kat VII Prudnik nie zrzeszony 6.66km/h 01:22:51 00:51:42
00:01:18
185 7 256 Helena Wojtasik Kat X Tułowice JW BikeTeam 6.62km/h 01:23:26 00:52:16
00:00:34
186 22 782 Ryszard Malec Kat VII Głuchołazy KK Victoria Głuchołazy 6.42km/h 01:25:55 00:54:46
00:02:29
187 5 883 Michał Jarosz Kat I Brzeg PTTK „ACTIV” Brzeg 6.36km/h 01:26:47 00:55:38
00:00:51
188 27 882 Grzegorz Jarosz Kat IV Brzeg PTTK „ACTIV” Brzeg 6.36km/h 01:26:48 00:55:39
00:00:01
189 6 545 Patryk Jędrysek Kat I Głuchołazy KTK KTUKOL 6.32km/h 01:27:16 00:56:07
00:00:27
190 44 858 Janusz Maćkowski Kat V Nowy Las KTK KTUKOL 6.3km/h 01:27:38 00:56:29
00:00:21
191 28 478 Jacek Rojek Kat IV Głuchołazy KTK KTUKOL 6.28km/h 01:27:55 00:56:46
00:00:17
192 29 834 Dawid Kopała Kat IV Oława nie zrzeszony 6.26km/h 01:28:14 00:57:05
00:00:18
193 7 542 Mateusz Rojek Kat I Głuchołazy KTK KTUKOL 6.25km/h 01:28:16 00:57:07
00:00:02
194 8 507 Szymon Rojek Kat I Głuchołazy KTK KTUKOL 6.21km/h 01:28:54 00:57:44
00:00:37
195 45 743 Jerzy Angrocki Kat V Wrocław Gwar Wrocław 6.07km/h 01:30:53 00:59:44
00:01:59
196 9 857 Dawid Sułek Kat I Głuchołazy Ktukol 6.05km/h 01:31:13 01:00:04
00:00:20
197 8 851 Aleksandra Mucha Kat X Katowice Pozytywnie Zakręceni 6.04km/h 01:31:20 01:00:10
00:00:06
198 10 754 Piotr Bednarek Kat I Głuchołazy KTK KTUKOL 5.91km/h 01:33:20 01:02:11
00:02:00
199 13 752 Sylwia Bednarek Kat IX Głuchołazy KTK KTUKOL 5.91km/h 01:33:22 01:02:13
00:00:01
200 11 755 Jakub Bednarek Kat I Głuchołazy KTK KTUKOL 5.91km/h 01:33:24 01:02:15
00:00:01
201 46 753 Bartłomiej Bednarek Kat V Głuchołazy KTK KTUKOL 5.91km/h 01:33:26 01:02:17
00:00:02
202 14 676 Joanna Jędrysek Kat IX Głuchołazy KTK KTUKOL 5.57km/h 01:39:03 01:07:54
00:05:36
203 34 770 Zbigniew Czyszczoń Kat VI Nysa KTK KTUKOL 5.53km/h 01:39:47 01:08:38
00:00:44
204 9 584 Maria Dworak Kat X Prudnik nie zrzeszony 5.3km/h 01:44:03 01:12:54
00:04:16
205 47 762 Krzysztof Lewtak Kat V Głuchołazy KTK KTUKOL 5.14km/h 01:47:21 01:16:12
00:03:17
206 12 764 Grzegorz Lewtak Kat I Głuchołazy KTK KTUKOL 5.14km/h 01:47:24 01:16:15
00:00:03
207 15 761 Sylwia Lewtak Kat IX Głuchołazy KTK KTUKOL 5.12km/h 01:47:47 01:16:38
00:00:23
208 8 763 Monika Lewtak Kat VIII Głuchołazy KTK KTUKOL 5.12km/h 01:47:48 01:16:38
00:00:00
209 23 580 Tadeusz Kowalski Kat VII Wrocław nie zrzeszony 4.54km/h 02:01:28 01:30:18
00:13:40
210 35 233 Piotr Dąbrowski Kat VI Wrocław nie zrzeszeni 4.41km/h 02:05:08 01:33:58
00:03:40
211 36 1000 Bogusław Mączyński Kat VI Kalisz KTUKOL 4.36km/h 02:06:30 01:35:20
00:01:21
TimePro 2011
Offline